Konkurs „Inwestuj(e)my w dzieci” – Znamy zwycięzców

Najlepsze inwestycje wybrane! Znamy zwycięzców plebiscytu portalu CzasDzieci.pl dla najlepszych inwestycji infrastrukturalnych powstałych w 2016 roku. Wśród laureatów – snow park, place zabaw, ścieżka edukacyjna i sala doświadczeń, a także nowoczesny zespół szkół i ośrodek predapocyjny. Łączy je jedno – powstały z myślą o najmłodszych, z troską o ich rozwój, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Poznajcie zwycięzców!

Do konkursu Inwestuj(e)my w dzieci zostało zakwalifikowane kilkadziesiąt inwestycji z województw mazowieckiego, małopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, pomorskiego i łódzkiego. Wśród nich zarówno inwestycje publiczne jak i przedsięwzięcia komercyjne. Swoją nagrodę przyznali rodzice w głosowaniu oraz jury.

Oto zwycięzcy – najlepsze inwestycje infrastrukturalne 2016 roku:

INWESTYCJE PUBLICZNE

INWESTYCJE PRYWATNE

Więcej informacji: http://inwestujmywdzieci.pl/

logo-png

CzasDzieci.pl to wiodący portal skierowany do rodziców dzieci od 0 do 14 roku życia. Od dziesięciu lat podpowiada rodzicom, jak spędzić czas z dzieckiem. Grupa redaktorów wyszukuje, sprawdza i rekomenduje najbardziej wartościowe oferty Kulturalne. Czasdzieci.pl poleca także jako alternatywę rozwojowe zabawy do przeprowadzenia w domu lub wyjazdy rodzinne poza miasto. Portal dba szczególnie o rzetelność informacji oraz rozwojowy charakter udostępnianych rodzicom inspiracji.
CzasDzieci.pl to nie tylko organizacja czasu dziecka. Rodzice znajdą tu także wiele artykułów dotyczących wychowania i rozwoju malucha, a grupa 28 ekspertów odpowiada online nieodpłatnie na pytania i wątpliwości z zakresu psychologii, logopedii, neurologii, dietetyki, pedagogiki i wychowania dziecka. Na uwagę zasługuje największy w polskim Internecie dział dot. książki dla dzieci współtworzony pod czujnym okiem redaktorów przez same dzieci oraz rodziców recenzentów.
Wyróżniającym jest duże zaangażowanie portalu CzasDzieci.pl w akcje społeczne i edukacyjne oraz podejmowanie własnych inicjatyw jak akcje: http://www.sloneczniki.czasdzieci.pl, http://www.czytactakalejak.pl/
Charytatywną działalność portalu CzasDzieci.pl potwierdza utworzenie na początku 2012 r. Fundacji Czas Dzieci, która ma za zadanie rozszerzyć działalność portalu o akcje na rzecz rozwoju dzieci z rejonów wsi, małych miasteczek oraz obszarów społecznie i geograficznie peryferyjnych. Fundacja jest współorganizatorem Festiwalu Literatury dla Dzieci oraz Mecanasu Dziecięcych Talentów
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s