Ruszyła edukacyjna akcja „Kupuję w internecie”

Wystartowała IV edycja edukacyjnej akcji “Kupuję w internecie”, której celem jest zwiększanie kompetencji cyfrowych Polaków w obszarze zakupów online.

Kupuje w internecie 2016

Umiejętności cyfrowe są jedną z kluczowych kompetencji współczesnego człowieka, dzięki którym może on korzystać z dobrodziejstw technologii. Świadome i bezpieczne dokonywanie zakupów przez internet, a także znajomość swoich praw z tym związanych jest jedną z takich kompetencji.

Zapraszamy do zapoznania się z wydanym w ramach akcji miniporadnikiem „Kupuję w internecie”, który zawiera: prawa konsumenta, opis procesu zakupowego, dekalog bezpiecznych zakupów online oraz wskazówki jak kupować w internecie.

Zachęcamy do lektury i dzielenia się miniporadnikiem z tymi, dla których może być szczególnie przydatny. Poradnik do pobrania dostęny TUTAJ.

Organizatorem akcji „Kupuję w internecie” jest Izba Gospodarki Elektronicznej. NASK jest partnerem wydarzenia. Akcja została objęta honorowym patronatem przez Ministerstwo Cyfryzacji oraz Ministerstwo Rozwoju.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s