Loteria Piknikowa

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Ireny Ostaszyk w Mordach serdecznie zaprasza do udziału w Loterii Piknikowej, która odbędzie się 16 czerwca podczas Pikniku Wiedzy Praktycznej. Dochód ze sprzedaży fantów zostanie przeznaczony na zakup nowości książkowych.

W sprzedaży będzie 150 fantów. Cena jednego losu loteryjnego wynosi 2 złote brutto. Poszczególne losy loteryjne oznaczone będą kolejnymi numerami od 1 do 150 i pieczęcią Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Ireny Ostaszyk. Kupujący losują kupon losu i mogą odebrać nagrodę od razu. Uczestnikiem loterii, na warunkach określonych w Regulaminie, może być osoba pełnoletnia, jak również osoba poniżej 18 roku życia. Łączna wartość puli nagród wynosi 670,30 złotych brutto. Procentowa wartość nagród w stosunku do łącznej ceny przeznaczonych do sprzedaży losów loteryjnych wynosi 223,4%.

Sprzedaż losów odbywać się będzie w godzinach od 17.00 do 20.00 na placu przy Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Ireny Ostaszyk w Mordach przy ulicy Parkowej 9.

Loteria Piknikowa jest prowadzona na podstawie ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. Nr 201, poz. 1540, z późn. zm.), a jej organizator dokonał jej zgłoszenia Naczelnikowi Urzędu Celnego w Siedlcach.

Regulamin loterii fantowej_piknikowej_Mordy_2013_public

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s