Specjalnie dla mam

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Mordach odbyło się spotkanie dla uczestniczek Klubu Młodej Mamy z wizażystką Beatą Radomyską.

Wizażystka przeprowadziła z każdą uczestniczką indywidualną analizę kolorystyczną, która polegała na zidentyfikowaniu temperatury kolorów (wiosna, lato, jesień zima). Podstawą odpowiedniego rozpoznania i doboru kolorów był wymóg przyjścia bez makijażu. Następnie zostały omówione poszczególne barwy kolorów z danej pory roku pod kątem każdej z pań.

WizażystkaMGBPDobieranie kolorów przez wizażystkę (fot. M-GBP Mordy)

Każda mama mogła poznać kolory, w których wygląda najlepiej i te, w które nie powinna się ubierać. W czasie spotkania wyszła nawet propozycja od uczestniczek wymiany ubrań miedzy sobą. Przez cały czas spotkania mamy miały możliwość czynnego udziału, poprzez zgłaszanie swoich uwag i zadawanie pytań, które na bieżąco były wyjaśniane.

Kolejnym etapem spotkania była krótka rozmowa o doborze strojów do poszczególnych sylwetek. Nie zabrakło dobrych rad wskazujących jak pokazać swoje atuty i jak ukryć niedoskonałości. Podczas spotkania widoczne było duże zaangażowanie kobiet, jak również olbrzymie skupienie i notowanie wszelkich informacji, jakie uzyskiwały od wizażystki.

Dzięki dobrze zorganizowanemu zespołowi pracowników M-GOK-u, każda mama mogła skupić się na sobie, gdyż dzieci były pod dobrą opieką i nie przeszkadzały w czasie spotkania.

images

Na koniec Beata Radomyska opowiedziała o swoich doświadczeniach, przedstawiła szerzej czym się zajmuje, co bardzo zainteresowało przybyłe panie, które wyraziły chęć kolejnego spotkania ze specjalistką.

Spotkanie zorganizowała Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Ireny Ostaszyk w Mordach w ramach projektu „Kraina twórczości”, który sfinansowano ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa Gates oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

M. Stokowska

O spotkaniu czytaj także na: podlasie24.pl, siedlce24.pl, tygodniksiedlecki.com.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s